Procomp G105 6MB - nefunguje???

Vše co se týká Voodoo Rush, to jest problémy s nimi, identifikace atd..

Moderátoři: ps47, no-X

Odpovědět
Big Banana
Příspěvky: 34
Registrován: pon črc 03, 2006 1:25 am
Bydliště: Heřmanův Městec (PCE kraj)
Kontaktovat uživatele:

Procomp G105 6MB - nefunguje???

Příspěvek od Big Banana »

Zdravím Vás všechny.

Před nedávnem jsem koupil Voodoo Rush Procomp G105 6MB (http://3dfx.cz/rush/procomp_g105.jpg - taková, ale bez chladičů). Dal jsem ji do PC, spustil Win98 a nainstaloval ovladače z CD. Po restartu jsem chtěl spustit Turok: Dinosaur hunter a po spuštění se mi rozsypal obraz. To samé se mi stalo i u NHL 98 a NFS 2 SE. Jinak ve Windows funguje v pohodě. Udělal jsem něco špatně, nebo je ta karta KO???

Zkoušel jsem to na PC:
Fujitsu-Siemens D1141
Intel Celeron 466MHz
192 MB RAM (128 + 64) PC133
C-Media 4 channel sound card
Intel PRO/100 M Ethernet Adapter
Uživatelský avatar
no-X
Administrátor
Příspěvky: 6912
Registrován: stř dub 28, 2004 9:02 am
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od no-X »

Rozchodit tuhle kartu je dost problematický, ve WinME se mi to nepovedlo vůbec, Win98 jsem tehdy neměl a ve Win95 jsem na ní rozběhal dokonce jedno techdemo, ale po chvíli běhu se přehřála, zamrzla a po restartu už to zas nefungovalo :roll:
If you're doing rotated grid SSAA (call it sparse grid if you wish but most often your samples will be in the "rotated" position) : then this AA is better than sex. ---Blazkowicz
Uživatelský avatar
ps47
Moderátor
Příspěvky: 8154
Registrován: čtv dub 29, 2004 7:48 pm
Bydliště: SK,BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Procomp G105 6MB - nefunguje???

Příspěvek od ps47 »

Big Banana píše:..a nainstaloval ovladače z CD.
toto asi bude ten problem.vsetko odinstaluj a daj tam posledny oficialny z falconfly's (3dfx Voodoo Rush V3.01.00,single planar verzia),snad to pomoze.ak nie,asi je kaput.
3Dfx Help Page / 3Dfx Game Guide
ObrázekObrázek
Pain is temporary...Support is forever.
Uživatelský avatar
no-X
Administrátor
Příspěvky: 6912
Registrován: stř dub 28, 2004 9:02 am
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od no-X »

Myslím, že ty nepojedou, tahle mrcha má Macronix a drivery jsou pro AT25/AT3D (nebo se pletu?). Já bych zkusil ty "...use for the MX86251 model"
If you're doing rotated grid SSAA (call it sparse grid if you wish but most often your samples will be in the "rotated" position) : then this AA is better than sex. ---Blazkowicz
Uživatelský avatar
ps47
Moderátor
Příspěvky: 8154
Registrován: čtv dub 29, 2004 7:48 pm
Bydliště: SK,BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ps47 »

:wink:
3Dfx Help Page / 3Dfx Game Guide
ObrázekObrázek
Pain is temporary...Support is forever.
Big Banana
Příspěvky: 34
Registrován: pon črc 03, 2006 1:25 am
Bydliště: Heřmanův Městec (PCE kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Big Banana »

no-X píše:Myslím, že ty nepojedou, tahle mrcha má Macronix a drivery jsou pro AT25/AT3D (nebo se pletu?). Já bych zkusil ty "...use for the MX86251 model"
Mno, tak jsem je zkusil a dělá to pořád to samý... Inu, do šuplíku s ní... :(
Uživatelský avatar
Opty
Linux user
Příspěvky: 1070
Registrován: pon dub 18, 2005 9:20 am
Bydliště: OL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Opty »

spis do policky :bgrin:
Signature still in development... GPU/VPU collection: 3Dfx Voodoo2 PCI: 2x Diamond Monster in SLI (a.k.a. Megamonster), Creative 3D Blaster, A-Trend | 3Dfx Voodoo3 2000 PCI | 3Dfx Voodoo5 5500 PCI (single board SLI) | 3Dfx VoodooTV FM | ASUS Radeon X850XT (PE capable) | ATI 3D Rage IIC PCI | 2x Intel i810 (on-board) AGP | Jetway Radeon 9550XT AGP | nVidia Riva TNT2 M64 PCI | Quantum3D Obsidian X-24 PCI (single-slot Voodoo2 SLI) | Sapphire Radeon X550 PEG | SiS 6326 PCI | Trident TVGA8900 ISA
Odpovědět