System Shock Remake

Sem postujte otázky ke hrám, screeny atd

Moderátoři: ps47, Doom

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ren
VIP
Příspěvky: 2816
Registrován: pát srp 13, 2004 10:54 am

System Shock Remake

Příspěvek od Ren »

Takze, remake SS je venku a dokonce se povedl..?
Uživatelský avatar
ps47
Moderátor
Příspěvky: 8154
Registrován: čtv dub 29, 2004 7:48 pm
Bydliště: SK,BA
Kontaktovat uživatele:

Re: System Shock Remake

Příspěvek od ps47 »

no, vonku sice je, a vseobecne reakcie su pozitivne, ale komunita nie je uplne nadsena, mozno aj preto ze absolutne vsetky navrhy a pripomienky poskytnute pocas vyvoja boli uplne odignorovane. a vo vyvojarskom time im pravdepodobne tiez chybal clovek ktory by obcas povedal ano, toto na prvy pohlad znie ako cool vec, ale ked sa na to pozrieme objektivne, tak to nie je dobry napad, takze to NESPRAVIME. viz systemshock.org priblizne od tohoto prispevku, ak je zaujem o detaily (tu zacinaju reakcie na release verziu hry).

v skratke, niektore veci ktore tam mali byt tam nie su, niektore veci ktore tam byt nemali tam su, a niektore rozhodnutia ktore spravili su, mierne povedane, diskutabilne. je vdaka tomu hra nepouzitelna? nie, ale namiesto 7/10 to mohlo byt 8, pripadne 9 z 10. a jasne, mody nieco poriesia, ale nie vsetko.

ja osobne by som to zhrnul takto - chcel by som aby SS2R (ktory bude pravdepodobne nasledovat) urobil so SS2 to, co robi SSR so SS1? nie, ROZHODNE nie.
3Dfx Help Page / 3Dfx Game Guide
ObrázekObrázek
Pain is temporary...Support is forever.
Uživatelský avatar
Ren
VIP
Příspěvky: 2816
Registrován: pát srp 13, 2004 10:54 am

Re: System Shock Remake

Příspěvek od Ren »

Hm, ja nevim. Jakakoliv HC komunita je obvykle do problematiky tak ponorena, ze chce vsechno po svym a akorat plive, kdyz to nedostane, takze to obvykle uplne ignoruju. A obvykle se produkt snazi dotlacit do nejaky uzkoprofilovy podoby, ktera nemusi vyhovovat sirsimu okruhu zakazniku.
Ja samozrejme netusim, jestli zrovna tohle je ten pripad, ale IGN dalo treba 9/10, ja si to zahraju a rozhodnu se sam i bez nazoru komunity. Snad to bude jeste letos.:-)
Uživatelský avatar
ps47
Moderátor
Příspěvky: 8154
Registrován: čtv dub 29, 2004 7:48 pm
Bydliště: SK,BA
Kontaktovat uživatele:

Re: System Shock Remake

Příspěvek od ps47 »

ano, viem presne o com hovoris, toto ale nie je ten pripad - je rozdiel ked absolutny puritan vykrikuje ze zakrivenie zasobnika utocnej pusky nezodpoveda originalu a ze hra je teraz nepouzitelna, a ked clovek ktory sa posledne dve dekady venoval analyze vsetkeho co bolo mozne v ramci oboch hier analyzovat poskytuje kompletne vysvetlenie preco dany prvok nie je dobry napad, plus vhodne riesenie. firmy za toto bezne platia slusne prachy, NDS to dostali naservirovane na striebornom tanieri, zadarmo, a odignorovali to.

holt komu niet rady..
3Dfx Help Page / 3Dfx Game Guide
ObrázekObrázek
Pain is temporary...Support is forever.
Uživatelský avatar
Wolfik
Příspěvky: 917
Registrován: sob zář 29, 2007 3:39 pm

Re: System Shock Remake

Příspěvek od Wolfik »

Já to hrál pár dnů po vydání a bavilo mě to dost, že jsem na to musel napsat na databazi her. :)
Mika
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 03, 2023 7:51 am

Re: System Shock Remake

Příspěvek od Mika »

Hra zachovává ducha originálu a přináší moderní grafiku a ovládání, což ji činí zajímavým zážitkem pro fanoušky série i nové hráče.
Uživatelský avatar
ps47
Moderátor
Příspěvky: 8154
Registrován: čtv dub 29, 2004 7:48 pm
Bydliště: SK,BA
Kontaktovat uživatele:

Re: System Shock Remake

Příspěvek od ps47 »

plus minus. mohlo to ale byt o dost lepsie, a bez privelkeho usilia, viz moje predosle prispevky.
3Dfx Help Page / 3Dfx Game Guide
ObrázekObrázek
Pain is temporary...Support is forever.
Odpovědět