STB Banshee

Jakákoli problematika co se týká Voodoo Banshee

Moderátoři: ps47, no-X

Odpovědět
Uživatelský avatar
no-X
Administrátor
Příspěvky: 6912
Registrován: stř dub 28, 2004 9:02 am
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

STB Banshee

Příspěvek od no-X »

Připravuju update stránky o Banshee a není mi jasná jedna věc. Banshee od STB se jmenuje LightSpeed 3300. Ale našel jsem tohle:
NOWA SERIA KART NITRO FX OPARTYCH NA UKŁADACH 3Dfx Banshee

STB - wiodący w świecie producent kart graficznych poinformował o wprowadzeniu do oferty na jesieni '98 serii kart Nitro FX opartych na układach firmy 3Dfx Interactive.
Sercem nowej karty jest układ Banshee. Karta będzie połączeniem wydajnego akceleratora 3D i karty graficznej. Wyposażona w złącze AGP oraz 8 lub 16 MB 100 MHz pamięci SGRAM.
Dodatkowo na karcie zamontowane zostanie wyjście dla sygnału wideo. Dzięki 128 bitowemu procesorowi oraz szynie danych, karta będzie również doskonałym narzędziem dla każdego użytkownika grafiki 2D. Przewiduje się również model karty wyposażonej w złącze AGPx2, po zamianie w produkcji układów 3Dfx Banshee na technologie 0.25 mikrona.
Planowana jest również karta z układami pamięci taktowanymi 125 MHz. Nowa karta Nitro FX będzie współpracować z 3Dfx Glide, OpenGL oraz Direct3D.
Wyposażona będzie w sterowniki dla systemów Windows 95, Windows 98
Polsky sice neumím, ale nějak z toho chápu, že se mluví o uvedení STB Banshee s názvem Nitro FX (ne LightSpeed), která by se měla dodávat v 8 a 16MB provedení se 100MHz SGRAM pamětmi + verze se 125MHz pamětmi.

Nevíte náhodou někdo něco víc?
If you're doing rotated grid SSAA (call it sparse grid if you wish but most often your samples will be in the "rotated" position) : then this AA is better than sex. ---Blazkowicz
Uživatelský avatar
no-X
Administrátor
Příspěvky: 6912
Registrován: stř dub 28, 2004 9:02 am
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od no-X »

Sice jsem s tím nehnul, ale aktualizace stránky Banshee je hotová. :wink:
If you're doing rotated grid SSAA (call it sparse grid if you wish but most often your samples will be in the "rotated" position) : then this AA is better than sex. ---Blazkowicz
Odpovědět